30 Mart 2008 Pazar

iLog ile Detaylı Arama Kayıtları

Herhalde iPhone'daki Arama Kayıtlarının gösterildiği ekranın (Phone -> Recents) yeteneksizliğinden siz de benim kadar muzdaripsinizdir. Her nedense iPhone geliştiricileri bu ekranda sadece Cevapsız Çağrılar (Missed) için bir filitre koyma ihtiyacı hissetmiş, aradığımız (Dialed) ve bizi arayan (Received) numaraların ayrı ayrı gösterildiği birer filitre koyma gereği duymamışlar.

Çok şükür ki iLog sayesinde iPhone'daki Arama Kayıtlarımızı, klasik cep telefonlarında olduğu gibi detaylı bir şekilde inceleyebiliyoruz. iLog, en alttaki düğmeler ile geçiş yapılan 5 ana sekmeden oluşuyor. "Recents" ise en çok kullanılan ve arama kayıtlarının "Missed", "Received", "Dialed" başlıkları altında ayrı ayrı gösterildiği sekme.

Missed : Cevapsız Çağrılar
Received : Arayanlar
Dialed : Aradıklarım
Recents : Son Arama Kayıtlarım"Recents" ekranın bir bir güzel yanı da konuşma kayıtlarınız ile ilgili tarih, saat ve süre gibi daha detaylı bilgiler vermesi. Arama kaydı adres defterindeki bir kişi dahi olsa ayrıca kırmızı ile numarası gösteriliyor. Aynı kayda birden fazla numara (Ev, İş, Cep gibi) atanmış ise çok işe yarayan bir özellik.

"Log" sekmesi ise SMS de dahil olmak üzere tüm arama kayıtlarınızın toplu halde gösterildiği ekran. Bu ekrandaki kayıtların hangilerinin cevapsız, hangilerinin aradıklarınız olduğunu ancak kayıtların yanındaki sembollerden anlayabiliyorsunuz. "Call Durations" sekmesi de aramalarınızın sürelerini toplam şeklinde gösteriyor. Örneğin "Last Call" son aramanızın süresini, "All Calls" da aradıklarınız ve sizi arayanların ki de dahil olmak üzere toplam konuşma süresini göstermekte. "Reset Durations" düğmesi de bu değerleri sıfırlıyor."Preferences" sekmesinde de iLog ile ilgili ayarları yapabiliyoruz. "Preferences" sekmesi "General" ve "Data" başlıklı iki alt menüden oluşuyor. "General" adından da anlaşılacağı için genel ayarlar için, "Data" ise arama kayıtlarını silmek için kullanılıyor.

General
Show Phone Number : Kayıtların listelendiği ekranda tel numaraları gösterilsin mi?
Call On Tab : Bir kayda tıklandığında hemen arama yapılsın mı?
Max Call Records in DB : Veritabanında tutulacak maksimum kayıt sayısı

Data
Remove All Calls : Tüm telefon kayıtları silinsin mi?
Remove All SMS : Tüm SMS kayıtları silinsin mi?"About" sekmesi ise, yazının sonuna sakladığım, iLog'la ilgili ufak ama önemli bir ayrıntıyı gösteriyor. O da uygulamanın aslında 15$'lık bir ücretibin bulunması. Fakat uygulamayı satın almadan da kullanabiliyorsunuz. Bu noktada tek sorun sekmeler arası geçiş yaparken sürekli karşınıza çıkan "Bu deneme sürümüdür lütfen satın alın" yazısı. Her ne kadar "Cancel" düğmesine basarak bu pop-up'tan kurtulabiliyor olsak da sürekli çıkması rahatsız ediyor. Bu yüzden ben "Recents" sekmesi haricindeki sekmeleri kullanmıyorum. Çünkü bu uyarı yazısı uygulamayı her açtığınızda çıkmıyor, sekmeler arasında geçiş yaparken sürekli çıkıyor. "Recents" sekmesi de tek kullandığım ekran olduğu için pek sorun yaratmıyor.Bence gene de 15$ vermeye değer bir uygulama. Eğer satın almaya karar verirseniz, parasını ödedikten sonra size gönderilecek seri numarasını "Serial Number" alanına girerek bu rahatsız edici pop-up'tan kurtulabiliyorsunuz.

iLog, Installer'ınızda "iClarified" paketi altında yer alıyor. Eğer göremiyorsanız "Sources" sekmesinden "http://installer.iClarified.com" linkini kaynak olarak eklemeniz gerekiyor. Installer konusunda daha detaylı bilgi için iPhone Installer başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.

51 comments:

sedat dedi ki...

arkadaşlar acil yardım ihtiyacım var :) ilog indirdim sonrasında çalıştırdım tel servis yok demeye başladı ama edge yararlana biliyorum çok garip bi şekilde gitti öncesinde çalışıyordu ilog uninistal yaptım olmadı tekrar kurdum yine olmadı lütfen yardımcı olun tel ölece kaldı servis yok diyor başka bişey demiyor bu arada farklı sim kart taktım yine olmadı yardım bekliyorum teşekkürler (wsedat@gmail.com)

Shola Clark dedi ki...

Acil bir kredi, hızlı ve güvenli kredi gerekiyor mu ?? Financialdepartment.online@gmail.com ile iletişim kurun

Loan Lender dedi ki...

% 3 faizli kredi sunuyoruz ... Acilen kredi için bugün bize ulaşın (kredi1975@gmail.com)

Loan Lender dedi ki...

% 3 faizli kredi sunuyoruz ... Acilen kredi için bugün bize ulaşın (kredi1975@gmail.com)

Eric financee dedi ki...

Evet ise bugüne kadar sizinle nasıl iletişim kuracağımız konusunda her hangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı? ericfinancee@gmail.com

FINANCE 4ALL dedi ki...

Mali durumunuz kötü mi? Herhangi bir amaç için bir krediye ihtiyacın var mı? Sadece% 2 orijinal finansal hizmetleri sunuyoruz, şimdi Finance.4all@aol.com adresinden bizimle iletişime geçip bugün onay alınız.

FINANCE 4ALL dedi ki...

Mali durumunuz kötü mi? Herhangi bir amaç için bir krediye ihtiyacın var mı? Sadece% 2 orijinal finansal hizmetleri sunuyoruz, şimdi Finance.4all@aol.com adresinden bizimle iletişime geçip bugün onay alınız.

magret james dedi ki...

Merhaba,
Acilen bir krediye ihtiyacınız var mı ?? Borçta mısın Kötü krediniz var mı? Bankalar tarafından reddedildin mi, kendi işini başlatmak için bir krediye ihtiyacın var mı? Zavallı / kötü Kredi puanlarına rağmen İnsanlara kredi veriyoruz. Bireylere ve şirketler için, hem iş hem de kişisel kredilerinizi, seçtiğiniz uzun ve kısa vadeli süresi ile düşük faiz oranı ile% 2 oranında ödeniriz. Kredilendirmemiz hızlı ve güvenilir, bugün başvurun ve anlık yanıt alın. krediler iyi sigortalıdır,% 100 garantilidir ve Müşterilere maksimum güvenlik garantisi verilmektedir. Daha fazla bilgi edinmek için e-posta adresimizle (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) bize ulaşın ve bugün kredi alın.
Bayan Magret, MD / CEO'yu atadı
E-posta: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

Bilal Berber dedi ki...

Bunu okuyan herkes için güzel günler,

Benim adım Bay Bilal Berber. Bana bir kredi almam için yardımcı olan Bayan SUSAN JAMES'e teşekkür etmek istiyorum. Geçtiğimiz iki ay boyunca borçlarımı çözmek için bir kredi arıyordum, herkes kandırdım ve para toplamaya başladı. Sonunda Bayan SUSAN JAMES ile görüştüğümde bana 45.000 dolarlık bir kredi verebildi. Ayrıca sana da yardım edebilir. Ayrıca bazı diğer meslektaşlarımıza da yardım etmiştir. Herhangi bir maddi yardıma ihtiyacınız varsa, e-posta yoluyla firmasıyla iletişime geçin: susanjamesloanfirml07@gmail.com veya susanjamesloanfirml07@outlook.com veya Whats-app Numarası: +14848318427 veya Web Sitesi: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer I o size yardımcı olabileceğine inanıyorum. Bana yardım ettiği gibi yardım almak için onunla iletişime geçin. Şefkatinizi bana doğru yayarak bunu yapacağımı bilmiyor ama bunu hepinizle paylaşmamın yanısıra dolandırıcılardan kurtulmam gerektiğini düşünüyorum, lütfen taklitçilere dikkat edin ve doğru kredi şirketiyle iletişime geçin. okunaklı ve dürüst bir kredi vermeyi isteyenlere teşvik sözleri vardır.

Alex Peter dedi ki...

Proje, yatırım, kişisel krediler, işletme kredileri, konut kredileri, öğrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çeşitli projeler için kredilere ihtiyacınız var mı? Küçük, orta veya büyük ölçekli bir iş kurmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Bir ev veya araba kredisi oluşturmak için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Çalışmak üzere ekipman alımı için kredi almaya ihtiyacınız var mı? Günlük kredi yatırımları tüm sorunlarınızın cevabını veriyor,% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz ve işlemlerimiz hızlı, güvenli ve kullanışlı ve şirketimizden bir kredi almak isteyenler için% 100 garantili. Şu anda bizimle iletişime geçmeli. posta yoluyla: alexpeter718 @ gmail. com

Adolf Roger dedi ki...

Sevgili Beyefendi / Hanımefendi,

Bir krediye ihtiyacın var mı? Herhangi bir kredi almakla mı ilgileniyorsun?
Yoksa mali açıdan endişeleniyorsun? Ödemek zorunda olduğun borcun var mı? Eğer evetse,
Biz dünyanın her yerine krediler veriyoruz. Bugünkü kredinizi almak için,
Şimdi bize ulaşın Via company E-posta adresi: info.adolfrogerloans@yahoo.com:

Anında cevap verdiğinizi, hizmetinizde olduğunu bekliyoruz.

Saygılarımla,
Adolf Roger
A / G

İletişim: info.adolfrogerloans@yahoo.com: bugün kredi için, biz hizmetinizdedir.

Mr Derek Douglas dedi ki...

Dikkat,

Bir İş kurmak veya Faturalarınızı ödemek için ciddi bir Kredi arıyor musunuz? Banka veya diğer borç verenler tarafından geri çevrildi mi? Hiçbir gecikme ya da sorun olmadan aradıklarınızı size vermek için buradayız diye endişelenmeyin; bugün daha fazla bilgi için aşağıdaki e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin;

E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com

Saygılarımızla
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

3% kredi teklifi

Citizens Bank dedi ki...

Merhaba,

Yatırımlarımı finansal ihtiyaçları olan insanlara paylaşmak isterim, özellikle kredi teminini size garanti ettiğimizi bilmek için 5.000 ila 50 Milyar avro ve daha fazla kredi verebilirim. Talep edilen her bir kredi için firmamızdan bir kredi almak için şansınız% 3'tür. Kredi süresi, miktarına bağlı olarak 1 ila 20 yıl arasındadır. Kredilerimiz, çok güvenilir ve çok güvenli olan finansal kredi koşullarıyla güvence altına alınmış ve teminat altına alınmıştır. Olumlu bir kredi koşuluyla çok hakiki bir kredi mi arıyorsunuz? Borcunuzu eşitlemek veya faturalarınızı ödemek için bir borç almanız mı gerekiyor? Bir krediye ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. İletişim için e-posta adresimiz: guaranteeloanaccess@gmail.com

En iyi dileklerimle,
Bu reklamı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Sarah Williams dedi ki...

Sky World kredisi Firması, 0f% 3'lük faiz oranıyla kredi veriyoruz. skyworldloanfirm@gmail.com
 

İyi günler efendim / bayan.

Biz özel bir şirketiz ve kredinin miktarını belirlemek için düşük faiz oranlı krediler sunuyoruz. İş geliştirme için 1.000 dolarlık kredinin 100 milyon kredi şartı: kenar / işletme genişleme rekabet gücü.

Çeşitli kredi teklif ediyoruz

* Bireysel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
* İşletme Kredileri (teminatlı ve teminatsız)
* Konsolide Kredi
  
Önceden ücret alınmaz.

Bu reklamı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Daha fazla bilgi ve sorularınız için bugün bize e-posta gönderin
skyworldloanfirm@gmail.com
skyworldloanfirms@yahoo.com


Sarah Williams.

felix george dedi ki...

Mali endişelerinizi sona erdirin
Biz kredi akredite şirketiz. biz şahsen bireylere kredi öneriyoruz.
düşük faiz oranı% 2, Biz kişisel kredi, işletme kredisi,
Konut kredisi. gayrimenkul loan.please daha fazla bilgi için yapmak
bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin: (felixgeorge958@gmail.com)

Unknown dedi ki...

İş teklifinizi veya genişlemenizi veya işletme kredinizi başlatmak için büyük bir sermayeye ihtiyacınız var mı? Umudunu kaybettin mi, dışarıda bir çıkış yolu olmadığını mı düşünüyorsun, mali yükleriniz hala sürüyor mu? Krediler ve ipotek aramaktan bıktınız mı, reddedildi mi? Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar, düşük faizli gerçek kişiler ve tüzel kişiler için herhangi bir kredi imkanı sunarken, bir kredi almak istiyorsanız lütfen bize ulaşın, söz veriyoruz Şimdiye dek en iyi hizmeti sunuyorlar.Sadece bir şans verin. Collaterall olmadan ve bankayı kontrol etmeden acil kredilere ihtiyacınız var mı? faturalarını ödemek için bir krediye ihtiyacınız varsa. diğer şirketler tarafından yerleştirildi. Ben güvenilir ve güvenilir teklif acil krediyim, çok düşük faizle kredi veririm. Hizmetlerimizi 24 saat bankamızda kötü sonuçlar doğuruyoruz ve nereden ödünç alacağımı bilmiyorum, lütfen yardım için bizimle iletişime geçin. Mali sorunlarla gelip yardıma gideceğim tutar ......... .. mesleği ....... adresine geri döneceğim. Süre ..... ve e-postanız. E-posta: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com

Dogan Murat dedi ki...

Bireylere kredi veririz ve uygun bir oranda bedenleri işbirliği altına alırız. Size en uygun krediyi sağlamak için kendi belirlenmiş risk teknolojimizi kullanırız, hizmetlerimiz hızlı ve güvenilirdir, krediler başarılı başvurudan 24 saat sonra onaylanır. İlgilendiğinizde bir kredi almak, daha fazla ayrıntı için e-posta yoluyla geri dönmek: creditkredi@hotmail.com

Adsız dedi ki...


Bir kredi şirketinde çalışıyorum ve şu anda veriyorlar
  % 3'lük uygun bir faiz oranı ile sattı. Eğer sen
  ilgileniyorsanız, şimdi bana e-posta yoluyla geri dönün;
mmr_loanworld@yahoo.co.uk

George Rowland dedi ki...

Sayin Bay / Bayan

Eger kredi ve borçlarini ödemek için para istiyor musunuz?
Eger Kendi isini kurmak için para ariyorsunuz?
Eger bir kredi büyük projeleri Thuc istiyor musunuz?
E-posta yoluyla, daha fazla bilgi için simdi bize ulasin:
loansservices.a2017@yandex.com

Rebecca Wendy dedi ki...

Nasıl Güvenilir Kredi Şirketinden bir kredi aldım (petersonworldloans@outlook.com)

Merhaba millet, İsmim Rebecca Wendy, Amerika Birleşik Devletleri'nden buradayım, ödülümü, Bay Peterson World Loans Company'den {(petersonworldloans@outlook.com)} nasıl kazandığımı paylaşmak için buradayım. İki defa başvurdum. Bu forumda kredi verenler olduğunu iddia eden çeşitli kredi kredileri, borç vermenin gerçek olduğunu ve başvurduğumda bana bir arkadaşımla beni James Peterson World Loans Company'le tanıştırana kadar borç vermediler; arzumun bir kredisi oldu ve gerçekten herhangi bir gecikme olmaksızın vaat ettiği gibi yaptı, şüphelerim var ama asla inanmak için elimden gelmedim. Kredi ile gerçekten bana yardım eden ve hayatımı daha iyi hale getiren Bay James Peterson'la tanışıncaya kadar hala güvenilir kredi verenlerinin olduğunu düşünmemiştim. Orada iyi kalpli hala çok iyi kredi verenin olduğunu biliyorum ama orada Sayın James Peterson World Loans Company ile temasa geçmek için çabuk ve güvenilir bir borç verme arıyor, onun bakmakta ve anlayışını öneriyorum. acil bir krediye ihtiyaç duyup duymadığınızı veya projeleriniz için finansman isteyip istemediğinizi bilmiyorum. Bugün, Bay James Peterson World Loans Company ile temasa geçmekten çekinmeyin. onun e-posta adresi (petersonworldloans@outlook.com)
Teşekkürler ve Tanrı sizi korusun.

Evelyn Russell dedi ki...

Finans Circle Loan INC yardımıyla TANRI'DAN mali atılımın takdire şayanlığı (fundingcapitalplc@gmail.com VEYA / 401+

Merhaba, Evelyn Russell, 808 NE 19 St Oklahoma şehrinde ikamet ediyor, ben 2 kızımla kutsanmış tek bir anneyim. Artık bir işim olmadığı için bana borç verebilecek gerçek bir kredi vereni arıyordum, hepsi de onlara güven duyan hırsızlardı ve sonunda paramı bana vermeden aldım. umudum kayboldu, kafam karıştı ve hayal kırıklığına uğradı, ailem iyi bir yemekle beslenmek zor oldu, internetteki herhangi bir borç verme şirketi ile bir daha hiç bir şey yapmak istemedim. Hayatımı ve ailemi değiştiren Godsent kredi verenlerle tanışıncaya kadar olmaz. Bir burs üyesi "Tanrı korkusu taşıyan bir borç veren Bay JASON RAYMOND'un yardımıyla Tanrı'nın ailemi acı çekmesi için gönderdiği adamdı. İlk başlarda, daha önce 24 saatten az bir sürede $ 135,000.00 USD tutarında kredi alana kadar önceki deneyimim nedeniyle mümkün olmayacağını düşündüm.Böylece, gerçekten ihtiyaç duyulan herkese tavsiyem Financing Circle Loan ile iletişime geçmektir. INC'yi şu resmi e-postayla gönderin: - fundingcapitalplc@gmail.com VEYA + 1 4067326622 numaralı teleferiği arayın / finansal kaldırın


Jamie Freeman dedi ki...

Hızlı bir krediye mi ihtiyacınız var?
İşletmeniz için finansmana mı ihtiyacınız var?
Kişisel kullanım için acil nakit mi ihtiyacınız var?
Herhangi bir nedenle ödünç almak mı gerekiyor?
Yeni bir ev ister misin?

Bugün bize ulaşın: Freemanloanfinance@gmail.com
www.freemanfinance.webs.com

% 2 oranında kredi veren sertifikalı ve kayıtlı kredi verenler için şimdi sizden kredi alın. Başvurduğunuzda kredinizi almanızın garantili olduğu hizmetlerimiz hızlı ve çok güvenilir, krediler başvurudan sonra 30 dakika içinde onaylanıyor. Şimdi (Freemanloanfinance@gmail.com) bize ulaşın ve bugün kredi alın.

Rajesh Kumar dedi ki...

Düşük faizli krediye ihtiyacınız var mı? Bireylere ve şirketlere finansal krediler sunuyoruz. Şu anda piyasada mevcuttur: yatırım kredileri, kişisel krediler, ipotek kredileri, inşaat kredileri ve ticari krediler. Bu, bir kredi başvurusunda bulunmak ve aylık ödemelerde altı ay harcamak isteyenler için bir fırsattır.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin:

WhatsApp: 00966552103678

E-posta: classicglobalfinancelimited@gmail.com

Mr Derek Douglas dedi ki...

Merhaba


Acil bir kredi mi arıyorsunuz? Senin için iyi bir haberim var! Yılda% 3 faiz oranı ile 1000 $ ila 50 milyon $ arasında değişen krediler sunuyoruz.
İş geliştirme, bireysel kredi, otomobil kredisi vb.

Biz sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

  E-posta ile ilgileniyorsanız; easyloanfirm2020@gmail.com

Saygılarımızla
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com


3% kredi teklifi

Alex Peter dedi ki...

Merhaba,

Bir kredi ile ilgileniyor musun? tüm bireylere her türlü finansal yardım sunuyoruz "İş Kişisel Kredisi, yatırım kredisi, ev konsolidasyon kredisi, dünya çapındaki borç kredisi ve şirket kredisi Yıllık faiz oranımız% 3 olup müşterilerimize finansal tavsiye de sunuyoruz. Herhangi bir iyi projeniz varsa ya da bir iş kurmak istiyorsanız ve bunu finanse etmek için krediye ihtiyacınız varsa hemen tartışın, anlaşmayı imzalayıp projenizi veya işinizi sizin yerinize finanse edebilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin. Bugün finansal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. bize e-posta yoluyla ulaşın: alexpeter718@gmail.com veya web sitemizi ziyaret edin: https://alexpeter718.wixsite.com/alexanderfinancial

Sarah Williams dedi ki...

Sky World kredisi Firması, 0f% 3'lük faiz oranıyla kredi veriyoruz. skyworldloanfirm@gmail.com
 

İyi günler efendim / bayan.

Biz özel bir şirketiz ve kredinin miktarını belirlemek için düşük faiz oranlı krediler sunuyoruz. İş geliştirme için 1.000 dolarlık kredinin 100 milyon kredi şartı: kenar / işletme genişleme rekabet gücü.

Çeşitli kredi teklif ediyoruz

* Bireysel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
* İşletme Kredileri (teminatlı ve teminatsız)
* Konsolide Kredi
  
Önceden ücret alınmaz.

Bu reklamı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Daha fazla bilgi ve sorularınız için bugün bize e-posta gönderin
skyworldloanfirm@gmail.com
skyworldloanfirms@yahoo.com


Sarah Williams.

Real Offer dedi ki...

Acil bir krediye ihtiyacınız var mı? Firmamız% 2'lik düşük bir oranda düşük ücretle kredi sağlıyor ve borçlarınızı, faturalarınızı ödemek için acil kredinizi alıyor ve işinizi genişletmek için e-posta yoluyla şimdi bize ulaşın:KCEELOANS@OUTLOOK.COM

Dogan Murat dedi ki...

Benim adım Anita ve Amerika'dan bu meşru borç verenden bugün kredi aldım, o kadar çok kez aldatıldıktan sonra, sözün her yerine kredi veriyorlar ve uygun bir faiz oranı ile onlarla e-posta ile iletişim kuruyorlar. 'dan (creditkredi@hotmail.com) veya call / whats-app +17165926230

Victor Edward dedi ki...

Yillik% 2 faizle kredi veriyoruz.

Onay hizlidir; Kurulum ücreti talep etmiyoruz, ne için basvurdugumuz onayladiginiz sey. 40 Milyon Euro kadar yüksek bir miktari onaylayabilir ve en az 15.000.00 Euro tutarinda kredi kullanabiliriz; Hem ticari hem de kisisel krediler için basvurabilirsiniz; Isletme kredileri için 1 yillik ödemesiz dönem ile.

Sorulariniz için bize su adrese bir posta gönderin: victoredward915@gmail.com

Eric financee dedi ki...

Evet öyleyse e-postaniz varsa, herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyaciniz var mi ericfinancee@outlook.com

Jennifer dedi ki...

İyi Günler, bir krediye ihtiyacın var mı? Flora, ev kredileri, işletme kredileri ve kötü kredi kredileri, ticari krediler, yeni başlayan işletme sermayesi kredileri, inşaat sektörü gibi konularda size bir fırsat sunuyor. kredi, otomobil kredileri, otel kredileri, yılbaşı kredisi başına% 3 faiz oranı ile xmas kredi vb. Flora kredisi, onaylanmış tüm müşterilere ulaşmak için en fazla {2} iş günü alır, bize (floralenders001@gmail.com) )

Murat Acar Renberg dedi ki...

Merhaba,

Mali ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 TL'den 10.000.000.00 TL'ye kadar olan krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı, (% 2) bize geri dönmektir.

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.

Sarah Williams dedi ki...

Sky World kredisi Firması, 0f% 3'lük faiz oranıyla kredi veriyoruz. skyworldloanfirm@gmail.com
 

İyi günler efendim / bayan.

Biz özel bir şirketiz ve kredinin miktarını belirlemek için düşük faiz oranlı krediler sunuyoruz. İş geliştirme için 1.000 dolarlık kredinin 100 milyon kredi şartı: kenar / işletme genişleme rekabet gücü.

Çeşitli kredi teklif ediyoruz

* Bireysel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
* İşletme Kredileri (teminatlı ve teminatsız)
* Konsolide Kredi
  
Önceden ücret alınmaz.

Bu reklamı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
Daha fazla bilgi ve sorularınız için bugün bize e-posta gönderin
skyworldloanfirm@gmail.com
skyworldloanfirms@yahoo.com


Sarah Williams.

Jamie Freeman dedi ki...

Ödünç almak ister misiniz ve gerçek bir kredi almak için nerede olduğunu bilmiyor musunuz?
Bir işe başlamak istersiniz, ancak sermayeniz yok mu?
Kişisel kullanım için acil nakit ister misiniz?
Herhangi bir nedenle kredi talebinde bulunmaya ihtiyacınız var mı?

İhtiyacınız olan herkese sadece% 2 faiz oranıyla hızlı ve güvenilir krediler sunduğumuz için umudumuz nihayet burada, hizmetimiz% 100 hakiki ve başvurduğunuzda kredinizi almanızın garantisi var, lütfen bizimle e-posta yoluyla iletişime geçip onaylanın. bugün.

Saygılarımızla,
Jamie Freeman
www.freemanfinance.webs.com
Freemanloanfinance@gmail.com

CLIFFORD WHITNEY dedi ki...

SPRING LOANS COMPANY

Böyle bir sebeple bir kredi veya finansmana ihtiyacınız var mı?
gibi:
Kişisel Krediler, İş Geliştirme,
İşe Başlama, Eğitim,
Borç Konsolidasyonu,
Sabit Para Kredileri veya herhangi bir finansal tür
yardım.

Bugün bizimle bize ulaşın (springloans@mail.com)

Sevgilerimle,
Henderson
CEO

kelvin kent dedi ki...

İşletme kredisi mi arıyorsunuz? Kişisel krediler, konut kredileri, otomobil kredileri, öğrenci kredileri, borç konsolidasyon kredileri, teminatsız krediler, girişim sermayesi vb. Veya bir bankadan veya finansal kuruluştan herhangi bir nedenle kredi reddedildi. Bizler özel kredi vericisiyiz, düşük faiz oranlı işyerleri ve bireylere kredi veriyoruz ve ekonomik, cazip% 2 Kredi ile ilgileniyorsanız? Bugün (kelvinkentloanfirm83@gmail.com) ile iletişim kurun ve bugün bir kredi alın. Acilen bir krediye veya başka mali yardıma mı ihtiyacınız var? Şu anda üzerinden% 2'lik (2%) faizli e-postaya her tür kredi teklif ediyoruz: kelvinkentloanfirm83@gmail.com. Aşağıdaki bilgiler: tam adı, doğum :: Ülke: Meslek: Kredi Miktarı: Kredi Süresi: Amaç: aylık gelir: gönderildi. (Kelvinkentloanfirm83@gmail.com)

Джозеф dedi ki...

Ben Teksas'tan Chan'ım. Mayıs 2015'te maddi duruma düştüm ve faturalarımı ödemek ve yeniden finanse etmek gerekiyordu. Çeşitli kredi firmalarından hem özel hem kurumsal hem de başarı ile asla kredi aramadım ve çoğu banka kredimi reddetti. Ancak Tanrı ona göre 620,000 Euro'luk bir kredi veren özel bir kredi veren ve bugün bir işyeri sahibi olduğum ve şu anda çocuklarımla ilgileniyorsanız, referanslı herhangi bir firma ile iletişime geçmeniz gerekiyorsa, Tanrısal bir kadına tanıtıldı. teminat, kredi kontrolü yok, sadece% 3 faiz oranı ve daha iyi geri ödeme planları ve zamanlaması ile birlikte bir imzalayan bir kredi güvence altına almak için lütfen ludmila szymanowicz Loan Company ile iletişime geçin. ludmilaszymanowiczloancompaby@gmail.com)

Mirabel daniel dedi ki...
İYİ HABERLER İYİ HABERLER

Ben bayanım, Mirabe Daniels meşru ve güvenilir bir kredi vericisidir.
Açık ve anlaşılabilir hüküm ve koşullarda% 2 faiz oranıyla. itibaren
Sadece 1.000-100.000.000 USD, Euro ve Pound. Iş verenlere veriyorum
Bireysel Krediler,
Öğrenci kredileri,
Taşıt Kredisi
İşletme Kredileri.

daha fazla bilgi için doğrudan benimle iletişime geçin.
E-posta: mirabeldanielloanfirm@gmail.com

Eric financee dedi ki...

Proje, yatirim, kisisel krediler, is kredileri, konut kredileri, ögrenci kredileri, konsolidasyon kredileri ve çesitli projeler için kredilere ihtiyaciniz var mi? Sirketimizden kredi almak isteyenlerin bugün (ericfinancee@gmail.com veya ericfinancee@outlook.com) bizimle iletisime geçip bugün kredi almaniz gerekmektedir.

Braylon Yandel dedi ki...

İşe başlamak, faturaları ödemek veya sizde ne varsa, Garantili ve uygun krediye ihtiyacınız var mı? Evetse, bizimle başvurun ve bugün hızlı bir şekilde onay alın. Kredi Çekleri Yok, Teminat Yok kolay adımlar, Hızlı Fonlama ve düşük faiz oranı. Bugün e-posta ile bize ulaşın: financialgroupinc1960@outlook.com Krediyle ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin: financialgroupinc1960@outlook.com

Bay Michelle A. Gillis

Mrs Laura Smith dedi ki...

Merhaba, Bu sitenin her cesedi benim adım alageyik ve ben Türkiye'deyim Laura Smith adlı bir kredi şirketi tarafından nasıl kurtarıldığımı ifade etmek istiyorum Kredi Firması, şu anda kiramı ödemek için dört aydan uzun süredir 700,000 tl'lik bir kredi arıyor. Çocuğumun ilaçlarını ödemek Ben dört ay boyunca paramı yiyen iki çevrimiçi kredi verenin elinde olduğunu hissediyorum, bunun yerine bana kredi vermeden para aldım, onlardan aldatmacaydım ve ne yapacağımı hiç bilmiyordum, bir gün bir arkadaşıyla tanışmaya kadar benim için neler olduğunu herkese açıkladım, şimdi bana kötü hissetti ve o da onlarla temasa geçen bir kredi şirketinde çalışan bir arkadaşım olduğunu hatırladı ve önce bana e-postalarını verdi, çünkü benim söylediğim için gerçekten ilgilenmiyorum. Ben kendim diye teşvik eden ve bana denediklerimi umduğumdan dolayı bir daha asla bir kredi aramayacağım, bu yüzden onlara geri dönmek için zaman harcamadan e-postayla temasa geçtim ve detaylarımı vurgulamadan bana ayrıntıları önermek istedim aşağı doğru ve ne xt 40 dakika bankamdan kredi hakkında bir uyarı aldım çok mutlu olduğumu ve arkadaşıma teşekkür etti ve kredi şirketine çok teşekkür etti, böylece kira ve çocuğum ilaçlarını da hızlıca ödüyorum, arayanların yardımına geldim. her tür kredi için hâlâ yasal bir şirket var, bu krediyi size vermeyi bekliyor, e-posta adresinden (mrslaurasmithloanfirm@gmail.com) şimdi şirketle iletişime geçebilir ve hepinizin de bana katılmasını isterim. Bu harika iş için şirkete teşekkür ediyorum. Onları daha çok kutsamak için Allah'a dua edin.

alageyik
Türkiye

ibahim sayi dedi ki...

İşletme kredisi mi arıyorsunuz? kişisel kredi, ev kredisi, araba kredisi, öğrenci kredisi, borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, girişim sermayesi vs .. Veya herhangi bir nedenden dolayı bir banka veya bir finans kurumu tarafından bir krediyi reddettiniz mi? Ben banka kredisi sahibi Say Ibahim sayi'yim, işletmeler ve bireylere% 2'lik düşük faiz oranlı faiz oranıyla borç vermekteyim. İlgilenilirse? Bugün (ibahimsayi@gmail.com) bize ulaşın ve bugünkü kredinizi alın

gibson dedi ki...

DEĞERLENDİRMENİZİ, İŞ YARDIMI VEYA KİŞİSEL KREDİ İLETİŞİMİNİZİ ÖDEMEDİĞİNİZ PARA KAZANMAYA DEVAM ETMİYORSANIZ: anitabrenceloanfunds.usa@gmail.com DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Mr Derek Douglas dedi ki...

İyi günler,

Herhangi bir maddi sıkıntıya mı sahipsiniz? Borçlarınızı temizlemek için bir krediniz mi var? Maliyetini arttıracak mısın? Şirketini genişletmek isteyen bir iş adamısınız. Buraya gerçek kahraman, güven ve verimli kredi veren firmaya kredi için başvurmanız önerilir. Yüksek verimliliğimiz için hem bireyler hem de hükümet tarafından tanınmaktayım.


HİZMETLER DAHİL:
* Kişisel Krediler (Güvenli ve Teminatsız)
* İşletme Kredileri (Güvenli ve Teminatsız)
* Ev İyileştirme
* Inventor Kredileri
* Oto Kredileri
vb. ..

Lütfen ilgilendiğinizde, bize easyloanfirm2020@gmail.com üzerinden ulaşın.

Sertifikamız,
güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

Saygılarımızla,
Bay Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com

3% Mevcut ve teminatlı kredi teklifi

sanchez Rodriguez dedi ki...


Merhaba
   Banka yasaklamaktan sikildiniz ve bankalardan yararlanamiyorsunuz ya da daha iyi bir projeniz varsa ve finansmana, kötü krediye ihtiyaciniz varsa ya da faturalari ödemek için para gerekiyorsa, iste yatirim yapmak için para. Dolayisiyla, krediye ihtiyaciniz varsa, 60 dakika içinde size aktarilmak için nortionloanconsultant@gmail.com ile iletisim kurmaktan çekinmeyin.

Saygilarimla

klay thompson dedi ki...

Işadamı ya da kadın musun? Herhangi bir finansal karmaşaya mı sahipsiniz Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli bir işletmeye başlamak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Düşük kredi notunuz var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kuruluşlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyorsunuz? İlgilenen başvuru sahipleri bize e-posta yoluyla ulaşmalıdır: trustfunds804@outlook.com

Melnichnikova Tamara Ivanovna dedi ki...

Acil Blank Atm Card'ı Nasıl Alacağımızı .... Yıllarca çok yoksul, sinirli ve kalp kırılmış durumdayım.

İşimi kaybettim ve kimse bana yardım etmeye bile hazır değildi, ama benim için çok şanslıydım, profesyonel bir bilgisayar korsanına boş bir ATM kartı aldım, bu kartın diğerleri gibi çalışmayacağını düşündüm, ama sadece denedi ve güzel çalıştı sihirli gibi havalıyım ve bu boş ATM kartı ile herhangi bir tıkanma olmaksızın yeterli parayı çekebiliyorum.
Bu kartın benimle olması benim için çok müjdeliyim, her zaman çekim yapıyorum ve şimdi çok zenginim. gelir sorununuza yardım etmek için gerçek boş bir ATM kartına ihtiyacınız varsa, e-posta adresindeki rickatmcardoffer1@gmail.com VEYA WhatAspp on via_ +1 adresindeki bu iyi bilgisayar korsanına başvurun) 2533923198 o zaman şimdi ne zevk alacağınızdan memnun olacaksınız.

Tanrı aşkına yaşam için.

Nathan dedi ki...

Good Day, İsmim Olivia Marricei Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olduğum için, 4 farklı İnternet uluslararası borç vericisi tarafından aldatıldıktan sonra bana ışık veren iyi Kredi Arttıranının tanıklık yapmak istiyorum, hepsi bana bir kredi vermeye söz verdiler. bana hiçbir şey getirmeyen ve hiç olumlu sonuç vermeyen bir sürü ücret ödememi sağladı. Zor para kazandım kaybettim ve toplamda 8,000 USD oldu. Bir gün, aynı zamanda aldatılmış ve sonunda Bay Nathan Borror Loan şirketi (zenth.loanslimited8@gmail.com) adında okunaklı bir kredi şirketine bağlandığında tanıklık yapan bir adamla karşılaştığımda forstered seyir halindeyken internette geziniyordum. onun kredisi, bu yüzden aynı kredi şirketiyle iletişime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla acı çektirmekten başka bir şey yapmadığım 4 farklı kredi vereni tarafından nasıl kandırıldım üzerine hikayemi anlattım. Şirkete posta yoluyla açıklarım ve bana söyledikleri tek şey ağlamamaktı çünkü şirketimde borcumu alacağım ve ayrıca onlarla iletişime geçmek için doğru bir tercih yaptım. kredi başvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her şeyle başladım ve Bay Nathan Borror tarafından yönetilen bu büyük Firma (Bay Nathan Borror Loan Firm) tarafından $ 600,000.00 Dolar kredi verildi ve bugün burada ailemle mutluyum çünkü Bay Nathan Borror Loan Firm bana bir kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasıl borcumu ödediğinize dair tanıklık yapmaya devam edeceğim. Acilen bir krediye ihtiyacınız var mı? Nathan Borror Loan Firması ile nazik ve hızlı bir şekilde iletişime geçin. şimdi kredi ile e-posta yoluyla: (zenith.loanslimited@gmail.com) İnanıyorum ki diğer insanlar da aynı dürüst borç verenlere tanıklık yapıyorlar.

Mr Derek Douglas dedi ki...

Merhaba

     Mali yardıma mı ihtiyacınız var? Yeni ev almak için bir krediye mi, yoksa yatırım için mi ihtiyacınız var,% 3'lük düşük faiz oranında hızlı mali yardıma ihtiyacınız var mı? ödenmemiş faturalarınızı ödemek için mi? Pek çok banka tarafından reddedildi mi?

  İşletmenizi genişletmek için finansman sağlamanız gerekiyor mu? kişisel nedenlerle kişisel finans? tüm finansal problemlerinizi çözmeye kararlıyız.

lütfen şimdi bizimle iletişime geçin. E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com

E-postanızı bekleyin.
Sevgiler,
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com


% 3 kullanılabilir kredi teklifi

Annie Sum dedi ki...

Merhaba Bay / Bayan,
Finansal zorluklarla başetmek için bireyler arasında nakit kredilere ihtiyacınız var, sonuçta kredi dosyalarınızın reddedilmesi yoluyla bankaların kilitlerini kırmaya çalışıyorsunuz? Ben, ihtiyacınız olan miktarda bir kredi verebilen ve hayatınızı kolaylaştıran koşulları sağlayan bireysel bir finansal uzmanım. Bunlar, size yardımcı olabileceğim alanlardır. Mali açıdan

ev borcu
Bireysel Krediler
Yatırım Kredileri
Borç konsolidasyon kredisi
Kredi edinme

biz kredi için ihtiyaç duyan herhangi bir vücuda 1000 € ila 100.000.000 € arası bir kredi sunuyoruz, e-postamızda acil kredi için bugün bizimle iletişime geçin:

(Mrslindarobertloanfirm@outlook.com)

http://privatelanders12.wixsite.com/loan

Ebru Aydoğdu dedi ki...

Benim adım Bayan Ebru Aydoğdu. Ankara'da yaşıyorum ve bugün çok mutlu bir kadınımdır? Hayatımı ve ailemi değiştirebilecek olan herhangi bir Kredi veren kuruluşun kredi talep eden herkese danışacağını söyledim. Bana ve aileme mutluluk verdiklerine göre, 150,000.00 TL'lik bir krediye ihtiyacım vardı 3 çocuğa sahip bir dul olarak hayatımı başlatmak için bu dürüst ve ALLAH'tan korkan kredi borç verme şirketinden çevrimiçi olarak 150.000 TL Türk Lirası borç ile yardım ettim, onlar gerçekten İnsanlardan korkan İnananlar, Saygın bir kredi şirketidir.

Geçen hafta onlardan borcumu ödediğim için çok mutluyum. Krediye ihtiyacınız varsa ve krediyi% 100 geri ödemekten mutlaka lütfen onlarla iletişime geçin ve lütfen Bayan Ebru Aydoğdu'nun sizi onlara yönlendirdiğini söyleyin. E-posta yoluyla iletişim kurun: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Ebru Aydoğdu

Borcumu nasıl kazandığımı gösteren tanıklık

t